Montaż konstrukcji stalowych

Montaż konstrukcji stalowych

Montaż konstrukcji stalowych

Usługi oferowane naszym Klientom przez firmę SENBUD są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, dlatego gwarantujemy, że montaż zostanie przeprowadzony z najwyższą starannością. Posiadamy fachowy sprzęt (dźwigi, podnośniki), który wspomaga pracę przy najbardziej wymaganych zleceniach. Wykonujemy montaż konstrukcji stalowych obejmujący budynki przemysłowe, hale sportowe i logistyczne, hale targowe i produkcyjne oraz magazyny. Nasi specjaliści montują konstrukcje stalowe w całej Polsce. Prace są realizowane niezależnie od pory dnia. Montaż może być przeprowadzony także w nocy, ponieważ dysponujemy specjalistycznymi, które pomogą oświetlić teren, na którym wykonywane są prace.

FIRMA SENBUD JEST GWARANCJĄ NAJLEPSZYCH USŁUG W ZAKRESIE KONSTRUKCJI STALOWYCH

Konstrukcje stalowe zyskują coraz więcej zwolenników, ponieważ montaż konstrukcji stalowych wykonywany jest w krótkim czasie, przy jednoczesnych niskich kosztach. Technologia zastosowana przez firmę SENBUD daje możliwość montażu konstrukcji stalowych o różnych rozmiarach bez użycia specjalistycznego sprzętu. Wynika to z ich lekkości i wytrzymałości.

Montaż konstrukcji stalowych realizowany przez firmę SENBUD, podzielony jest na kilka etapów. Najważniejszym z nich niewątpliwie jest wykonanie projektu, po otrzymaniu wytycznych od Klienta. To w tym momencie wybierany jest rozmiar i gatunek stali. Wybór gatunku stali jest bardzo ważny, ponieważ różnią się one między sobą odpornością na czynniki atmosferyczne i wytrzymałością. Dlatego kluczowe jest określenie przeznaczenia konstrukcji stalowych.

Posiadamy najlepsze maszyny do wyprodukowania elementów potrzebnych do zrealizowania zlecenia. Zajmiemy się również załatwieniem zezwoleń, wymaganych do rozpoczęcia montażu. Po zakończeniu powyższych etapów, ekipa montażowa zabezpieczy plac budowy i przystąpi do przygotowania terenu pod budowę, tak, aby móc rozpocząć kolejny etap, jakim jest właściwy montaż konstrukcji stalowych.