o nas

Firma-Handlowo-Usługowa SENBUD powstała w 1999 roku. Biuro handlowe i oddział produkcyjny znajduje się w Dziekanowie Leśnym, przy ul. Kolejowej 177, a zasięg naszych usług obejmuje całą Polskę.

Podstawową działalnością firmy Senbud jest zarówno wykonywanie obiektów z płyty warstwowej typu ‚SANDWICH’, jak i sprzedaż samych płyt warstwowych.

Specjalizujemy się w produkcji pawilonów ochrony, stróżówek, pawilonów handlowych oraz obiektów typu mroźnie, chłodnie, poszycia dachów i sufitów.

Wykonanie obiektu obejmuje kompleksową realizację inwestycji. Kilkuletnie doświadczenie naszej firmy w produkcji pawilonów, stróżówek, pawilonów handlowych i innych obiektów z płyty warstwowej pozwala nam spełniać najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Do produkcji stróżówek, pawilonów ochrony i portierni wykorzystywana jest płyta warstwowa z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej.
Stosujemy okna PCV 5-komorowe współczynnik U=1,0 W/m2K, w różnej konfiguracji (rozwierne, uchylne, stałe, z okienkiem podawczym). Wykorzystujemy również stolarkę okienno-drzwiową z aluminium ciepłego. Materiały wykorzystywane do naszej produkcji są w I Gat. jakościowym oraz posiadają atesty i aprobaty PZH oraz ITB.

Zapewniamy rozsądne ceny i wysoką jakość naszych stróżówek, pawilonów ochrony i innych obiektów, wykorzystując najnowsze technologie. Czuwa nad tym nasza wysoko wykwalifikowana brygada, która dba o każdy detal tworzonego produktu.

Solidność, rzetelność i terminowość stały się dla naszej firmy standardem w obsłudze klientów.

 

o firmie