stolarka aluminiowa warszawa, drzwi zewnętrzne aluminioweStolarka aluminiowa

Stolarka aluminiowa, w szczególności drzwi aluminiowe wewnętrzne i zewnętrzne, znajduje zastosowanie w licznych aplikacjach przemysłowych, jak również konstrukcjach użytkowych wykonywanych z płyty warstwowej typu „SANDWICH”. Za jej wyborem przemawia przede wszystkim aspekt użytkowy – drzwi zewnętrzne aluminiowe są odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych, jednocześnie oferując lepszy stosunek jakości do ceny niż stolarka okienna i drzwiowa z PVC. Dodatkowym atutem aluminium jest możliwość wykonania stolarki w dowolnym kształcie i rozmiarze, przy zachowaniu wysokich parametrów izolacji cieplnej. O wysokiej jakości stolarki aluminiowej najlepiej świadczy fakt, iż po rozwiązania tego typu sięgają nie tylko producenci konstrukcji użytkowych, ale również deweloperzy specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym.

Wysokiej jakości stolarka aluminiowa – Warszawa

Jako marka specjalizująca się w produkcji obiektów użytkowych wykonywanych z płyty warstwowej typu „SANDWICH” Klientom oferujemy zarówno gotowe obiekty – stróżówki, pawilony ochrony, portiernie – jak i komponenty dedykowane do zastosowań w szerokorozumianej przestrzeni przemysłowej. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmuje stolarka aluminiowa. Oferta obejmuje drzwi aluminiowe oraz drzwi zewnętrzne aluminiowe, które stanowią funkcjonalną alternatywę zarówno dla oferowanych przez nas stróżówek i portierni, jak i innych obiektów użytkowych konstruowanych z płyt warstwowych lub dowolnych innych materiałów konstrukcyjnych.

Zapewniamy szeroki wybór stolarki aluminiowej w dowolnej kolorystyce. Klientów poszukujących drzwi aluminiowych do zastosowań wewnętrznych lub zewnętrznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą SENBUD. Nasz asortyment uzupełniają okna aluminiowe dedykowane do instalacji w różnych obiektach – od obiektów użytkowych, po rekreacyjne. Stolarka okienna i drzwiowa z aluminium bardzo dobrze sprawdza się w przypadku zabudowy letniskowej, jak również pawilonów handlowych różnego typu.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania do Państwa potrzeb.